- Főoldal
- Termékcsoportok
- Konyhai segédeszközök
- Rozsdamentes krumplitörő CSM
Rozsdamentes krumplitörő CSM
Leírás
Tisztítása: - első használat előtt és minden használat után meleg folyékony semleges mosogatószeres vízben mosogassuk el, öblítsük bő vízben, majd szárítsuk meg. Mosogatógépben is mosható.
Részletes méretleírás:
- kosár átmérő: - belső: 9 cm; - külső: 10 cm
- kosár magasság: 8 cm
- préskar hosszúsága: 31 cm
- tömege: 0,820 kg
Krumplipüré vargányával
Hozzávalók:
1,5 evőkanál szárított vargánya
5 evőkanál joghurt
1 evőkanál olívaolaj
2 csésze, forró víz
Elkészítése:
A gombát felöntjük a forró vízzel és 30 percig állni hagyjuk. Kivesszük a vízből a vargányát, kifacsarjuk az összes levét, letörölgetjük és feldaraboljuk. A vizet leszűrjük és a gombával együtt újra felforraljuk, majd a víz felét leöntjük. A burgonyát héjában megfőzzük, meghámozzuk, és egy kriplitörővel összetörjük. Folyamatos kevergetés mellet hozzáadjuk a gombás folyadékot, a joghurtot és az olívaolajt, majd ízlés szerint sózzuk.
Paraméterek
| Törő - Préselő | |
| A termék anyag összetétele: | Rozsdamentes acél |
| Átmérő belső: | 9.00 cm |
| Átmérő külső: | 10.00 cm |
| Hosszúság fülekkel vagy nyéllel: | 31.00 cm |
| Hőálló festékkel kezelt: | Igen |
| Rozsdamentes: | Igen |
| Mosogatógéppel mosható: | Igen, de nem ajánlott! |
| Szín: | Barna |

